Taylor Swift’in Evine Yabancı Bir Adam Girdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü yıldız Taylor Swift’in evine kimliği belirlenemeyen bir adam girdi. New York’un Manhattan bölgesindeki evine kimliği belirlenemeyen yabancı bir adamın girmesiyle ünlü sanatçının korumaları harekete geçti. Korumaların müdahalesiyle etkisiz hale getirilip New York polisine haber verilmesi üzerine ekipler adama kelepçe takarak polis merkezine götürdü. Adamın ünlü sanatçının evine ne için girdiği anlaşılamadı.Psikolojik sorunlarının olduğunu düşünen […]

Ünlü yıldız Taylor Swift’in evine kimliği belirlenemeyen bir adam girdi.

New York’un Manhattan bölgesindeki evine kimliği belirlenemeyen yabancı bir adamın girmesiyle ünlü sanatçının korumaları harekete geçti.

Korumaların müdahalesiyle etkisiz hale getirilip New York polisine haber verilmesi üzerine ekipler adama kelepçe takarak polis merkezine götürdü.

Adamın ünlü sanatçının evine ne için girdiği anlaşılamadı.Psikolojik sorunlarının olduğunu düşünen ekipler adamı hastaneye götürdü.

Adamın herhangi bir sabıkasının olmadığı anlaşıldı ve daha sonra serbest bırakıldı.Bu olaylar olurken ünlü yıldız ise evinde yoktu.

Benzer bir olay yine güzel sanatçının başına Şubat ayında Los Angles’daki evinde meydana gelmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir