Justin Bieber Hayranlarını Üzecek!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanadalı popçu Justin Bieber, hayranlarını çok üzecek bir kararını açıkladı. Bir video paylaşım sitesine yüklediği şarkıyla meşhur olan ve kısa süre içerisinde dünya çapında bir yıldız haline gelen Justin Bieber henüz 22 yaşında olmasına rağmen erken gelen şöhretin ağırlığını yaşıyor. Hayranlarının kendisini her gördüğü yerde fotoğraf çektirmek istemelerine tepki gösteren Bieber, sosyal medya hesabından yaptığı […]

Kanadalı popçu Justin Bieber, hayranlarını çok üzecek bir kararını açıkladı.

Bir video paylaşım sitesine yüklediği şarkıyla meşhur olan ve kısa süre içerisinde dünya çapında bir yıldız haline gelen Justin Bieber henüz 22 yaşında olmasına rağmen erken gelen şöhretin ağırlığını yaşıyor.

maxresdefault (1)

Hayranlarının kendisini her gördüğü yerde fotoğraf çektirmek istemelerine tepki gösteren Bieber, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu durumun kendisini bir ‘hayvan’ gibi hissettirdiğini ve akıl sağlığını korumak adına bundan böyle hayranlarından gelen fotoğraf taleplerini reddedeceğini açıkladı.

Bieber bu kararıyla ilgili olarak: “İnsanların hayal kırıklığına uğrayacağının farkındayım ama kimseye bir fotoğraf borcum yok. ‘Ama senin albümünü aldım’ diyenler de biliyorlar ki albüm için para verdiğiniz; ayrıca beni her yerde gördüğünüzde fotoğraf çektirmek için değil” diye yazdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir