Chris Brown Eski Sevgilisi Rihanna’yı Çıldırttı

ABD’li rapçi Chris Brown, doğum gününde kızının eski sevgilisi Rihanna’nın şarkısı eşliğinde dans ederken çekilen videosunu sosyal medya hesabında yayınlayınca ortalık karıştı. ABD’li rapçi Chris Brown, 27 Mayıs’ta iki yaşına basacak olan kızı Royalty için bir doğum günü partisi düzenledi. Evinde verdiği davette çektiği videoları Instagram’dan yayınlayan Brown’ın, kızının, Rihanna’nın ‘Work’ şarkısında dans etmesi dikkat […]

ABD’li rapçi Chris Brown, doğum gününde kızının eski sevgilisi Rihanna’nın şarkısı eşliğinde dans ederken çekilen videosunu sosyal medya hesabında yayınlayınca ortalık karıştı.

ABD’li rapçi Chris Brown, 27 Mayıs’ta iki yaşına basacak olan kızı Royalty için bir doğum günü partisi düzenledi.

Evinde verdiği davette çektiği videoları Instagram’dan yayınlayan Brown’ın, kızının, Rihanna’nın ‘Work’ şarkısında dans etmesi dikkat çekti.

Sosyal medya üzerinden paylaştığı vieoyu kısa bir süre sonra silen şarkıcının, eski sevgilisi Rihanna’yı unutamadığı iddia edildi.

İkili, fırtınalı bir aşka imza attıktan sonra ayrılmış, Barbadoslu şarkıcının geçtiğimiz haftalarda rapçi Drake’le birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir