Jessica Simpson’ın Dekoltesi Olay Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Jessica Simpson’ın, eşi Eric Johnson ile romantik bir akşam yemeği için fazla kilolara rağmen seçtiği cüretkar elbiseyi görenler şaşkına döndü. Jessica Simpson ile Eric Johnson, iki çocuklarından uzak başbaşa romantik bir akşam yemeğine çıktı. Ünlü çift, hafta sonu Los Angeles’ın Beverly Hills bölgesinde bulunan Mastro’s Steakhouse adlı restoranda yemek yedikten sonra kol kola […]

Ünlü şarkıcı Jessica Simpson’ın, eşi Eric Johnson ile romantik bir akşam yemeği için fazla kilolara rağmen seçtiği cüretkar elbiseyi görenler şaşkına döndü.

Jessica Simpson ile Eric Johnson, iki çocuklarından uzak başbaşa romantik bir akşam yemeğine çıktı.

Ünlü çift, hafta sonu Los Angeles’ın Beverly Hills bölgesinde bulunan Mastro’s Steakhouse adlı restoranda yemek yedikten sonra kol kola çıktıklarında magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı.

Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın!

 

Bir dönem fit vücudu ve orantılı hatlarıyla herkesi büyüleyen 35 yaşındaki Simpson, romantik akşam yemeği için seçtiği mavi derin dekolteli ve önden derin yırtmaçlı elbisesiyle dikkati çekti.

Ünlü şarkıcı, derin dekolteli elbisesini, gümüş renkli yüksek topuklu ayakkabılarıyla ve gümüş küpeleriyle tamamladı.

Sarışın şarkıcı, 2014 yılından beri evli olduğu kocası Eric ile mutlu evliliklerinin sırrının arada romantik akşam yemekleri için dışarı çıkmak, birlikte başbaşa vakit geçirmek ve öpüşmek olduğunu belirtti.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir