Kanada’da Selena Gomez Fırtınası Esti!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz günlerde Orlando Bloom ile Las Vegas’taki bir partide yakalanan ve bir anda magazin manşetlerine çıkan Selena Gomez, bu kez sahne performansıyla konuşuldu. ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, 6 Mayıs’ta Las Vegas’ta başlayan dünyu turu Revival’a dün Kanada’da devam etti. Vancouver şehrinde sahneye çıkan 23 yaşındaki Gomez, hem şarkılarıyla hem de şovlarıyla dinleyicilerini coşturdu. […]

Geçtiğimiz günlerde Orlando Bloom ile Las Vegas’taki bir partide yakalanan ve bir anda magazin manşetlerine çıkan Selena Gomez, bu kez sahne performansıyla konuşuldu.

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, 6 Mayıs’ta Las Vegas’ta başlayan dünyu turu Revival’a dün Kanada’da devam etti. Vancouver şehrinde sahneye çıkan 23 yaşındaki Gomez, hem şarkılarıyla hem de şovlarıyla dinleyicilerini coşturdu.

Sahne Galerisi İçin Fotoğrafa Tıklayın!

 

Gomez’in; sahne kostümleri konusunda Beyonce, Mariah Carey gibi “büyüklerini” takip etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Güzel şarkıcı, giydiği renkli mayolarla ve saçlarını savurarak yaptığı danslarıyla Beyonce’yi hatırlattı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir