Katy Perry Ve Orlando Bloom Ters Köşe Yaptı!

Birlikte görüntülenen Selena Gomez ve Orlando Bloom’un kaçamağı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Katy Pery ise olanları umursamadı ve oyuncu sevgilisini affetti.

Katy Perry ve Orlando Bloom geçtiğimiz gün romantik bir yat tatili yaparken görüntülendi. Birlikte vakit geçirmeyi seven çift son zamanlarda ortaya çıkan bazı dedikodularla boğuşuyordu.

800_1881214061573ab0e7bbe80

Bu dedikodulardan biri Orlando’nun, Selena Gomez ile flört etmesi ve ikincisi de çiftin ayrıldığı ile ilgiliydi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Pery, geçtiğimiz hafta birlikte görüntülenen Orlando Bloom ve Selena Gomez’in kaçamağı basına yansıyınca Twitter’dan Peggy Lee’nin ‘Is That All There Is?’ (Her Şey Bu Kadar mı?) şarkısını paylaşmıştı.

katy1

Ancak sonrasında ne olduysa ünlü şarkıcı oyuncu sevgilisini affetti ve birlikte Cannes açıklarındaki yatlarında sarmaş dolaş görüntülendi. Film festivali için Cannes’da bulunan çift bu bahaneyle aşklarını tazeliyor.

Ama ikili yaptıkları bu romantik tatil ile ilişkilerinin sağlam olduğunu ve herhangi bir sorun olmadığını göstermiş oldu.İkili Roman Abravomich‘in yatında keyifli vakit geçirdi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio