Gigi Hadid Zayn Malik’i Çok Sevdiğini Gösterdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Podyumların sevilen yüzlerinden Gigi Hadid, önceki akşam giydiği tişörtle Zayn Malik’e olan aşkını bir kez daha gösterdi. Amerikalı model Gigi Hadid, bir süredir One Direction grubundan ayrılarak kariyerine solo olarak devam eden Zayn Malik ile aşk yaşıyor. Birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiren ve sosyal medyada birlikte oldukları fotoğrafları paylaşmaktan çekinmeyen çiftten Gigi Hadid, […]

Podyumların sevilen yüzlerinden Gigi Hadid, önceki akşam giydiği tişörtle Zayn Malik’e olan aşkını bir kez daha gösterdi.

Amerikalı model Gigi Hadid, bir süredir One Direction grubundan ayrılarak kariyerine solo olarak devam eden Zayn Malik ile aşk yaşıyor. Birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiren ve sosyal medyada birlikte oldukları fotoğrafları paylaşmaktan çekinmeyen çiftten Gigi Hadid, aşkını bu kez de giydiği bir tişörtle gösterdi.

GİGİ-HADID-2

Önceki akşam arkadaşlarıyla buluşan 21 yaşındaki model, üzerinde “Ur not Zayn Malik” (Sen Zayn Malik değilsin) yazan bir tişört giydi. Bu tişörtle birlikte Zayn Malik’le aralarının bozuk olduğu iddialarını da yalanlayan Gigi Hadid, muhabirlerin sorularını ise yanıtsız bıraktı.

C80C55B54AC8BD9F0DB155ED326F3CDD

Zayn Malik de sevgilisinin bu jesti karşısında sessiz kalmadı. Gigi’nin fotoğrafını Twitter sayfasına yükleyen Malik, “İşte benim kızım” notunu düştü. 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir