Kim Kardashian Artık Selfie Çekmeyecekmiş!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian, 20. Webby Ödülleri’nde ne zaman selfie çekmeyi bırakacağını açıkladı. Bu yıl 20.’si düzenlenen Webby Ödülleri’nde ilk kez ödüle layık görülen Kim Kardashian, beş kelimeden oluşan kısacık konuşmasıyla dünyaya çok büyük bir mesaj verdi. Kardashian, herkesin yanıtı merakla beklediği “Acaba ne zaman selfie çekmeyi bırakacak?” sorusuna, “Ölene kadar selfie çekmeyi bırakmayacağım” cevabını vererek Instagram’ın […]

Kim Kardashian, 20. Webby Ödülleri’nde ne zaman selfie çekmeyi bırakacağını açıkladı.

Bu yıl 20.’si düzenlenen Webby Ödülleri’nde ilk kez ödüle layık görülen Kim Kardashian, beş kelimeden oluşan kısacık konuşmasıyla dünyaya çok büyük bir mesaj verdi.

32720A5D00000578-3507324-Date_night_Kanye_and_his_wife_Kim_Kardashian_enjoyed_a_night_out-a-172_1458805268445

Kardashian, herkesin yanıtı merakla beklediği “Acaba ne zaman selfie çekmeyi bırakacak?” sorusuna, “Ölene kadar selfie çekmeyi bırakmayacağım” cevabını vererek Instagram’ın kraliçesi olmaya devam edeceğini söyledi.

Kardashian; Chloe Grace Moretz, Piers Morgan, ve Bette Midler gibi rahiplerini geride bırakarak ‘en popüler internet kişisi’ olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Pazar gecesi gerçekleşen etkinlikte; yazar Christopher Cavigan ile ortak kurduğu ‘The Honest Company’de, çocuklara ve ailelere yönelik ürünler satan Jessica Alba, En İyi Girişimci ödülünün sahibi oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir