Maroon 5 Türkiye’ye Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerikalı dünyaca ünlü rock grubu Maroon 5, Expo 2016 Antalya’da Kır Aktivite Alanı’nda hayranlarıyla buluşacak. ’Sunday Morning’, ’Moves Like Jaggerö isimli şarkılarıyla dünyanın tanıdığı rock grubu Maroon 5, Türkiye’nin ilk Expo’su olan Expo 2016 Antalya’da gelecek ay hayranlarıyla buluşuyor. Los Angeles’te doğan Maroon 5, kendine has müziği ile rock dünyasına adım attı. 2005 yılında ’En […]

Amerikalı dünyaca ünlü rock grubu Maroon 5, Expo 2016 Antalya’da Kır Aktivite Alanı’nda hayranlarıyla buluşacak.

’Sunday Morning’, ’Moves Like Jaggerö isimli şarkılarıyla dünyanın tanıdığı rock grubu Maroon 5, Türkiye’nin ilk Expo’su olan Expo 2016 Antalya’da gelecek ay hayranlarıyla buluşuyor.

grammy-odullu-maroon-5-expo-2016-ya-geliyor-7054133

Los Angeles’te doğan Maroon 5, kendine has müziği ile rock dünyasına adım attı. 2005 yılında ’En iyi sanatçı’ kategorisinde Grammy Ödülü’nü kazanan grup, o yıl dünyada 17 milyondan fazla albüm sattı, albümleri 35’in üzerinde ülkede altın ve platinum sahibi oldu.

 Dünya turnelerinde 50 milyon doların üzerinde bilet satan grubun Sugar isimli şarkıya çektiği klip ise 1 milyar kez izlenme oranına ulaştı.

9 Haziran’da Antalya’da sahne alacak Maroon 5, vokalde Adam Levine, gitarlarda James Valentine ve Jesse Carmichael, bas gitarda Michael Madden ve davulda Matt Flynn’den oluşuyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir