Kylie Jenner’a Sex Kasedi Skandalı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kardashian ailesinin en küçük kızı Kylie Jenner ile rapçi eski sevgilisi Tyga’nın cinsel ilişki videosu internette yayınlandı. Keeping up with Kardashians programıyla ünlenen 18 yaşındaki reality şov yıldızı Kylie Jenner; eski sevgilisi Tyga ile çekilmiş özel görüntülerinin olduğu bir videonun yayınlanmasının şaşkınlığını yaşıyor. İddiaya göre Kylie Jenner ve rapçi Tyga’nın +18’lik videosu çarşamba günü sızdırıldı. […]

Kardashian ailesinin en küçük kızı Kylie Jenner ile rapçi eski sevgilisi Tyga’nın cinsel ilişki videosu internette yayınlandı.

Keeping up with Kardashians programıyla ünlenen 18 yaşındaki reality şov yıldızı Kylie Jenner; eski sevgilisi Tyga ile çekilmiş özel görüntülerinin olduğu bir videonun yayınlanmasının şaşkınlığını yaşıyor.

kylie-jenner-tyga-02252016-620x413,TVraP-HCwE-IQhF1YhaBGw

İddiaya göre Kylie Jenner ve rapçi Tyga’nın +18’lik videosu çarşamba günü sızdırıldı. Rapçi Tyga’nın web sayfası tygasworld.com’da 30 dakika boyunca yayında kalan video daha sonra yayından kaldırıldı.

Siteyi o sıralarda takip etmekte olan bir kullanıcı Twitter adresinde; “Tyga’nın web sayfasından silinmeden önce Kylie Jenner’ın +18 videosunun kimin eline geçtiğini tahmin edin.” ifadelerini yazdı.

2016-05-03t004114z-1204423636-ht1ec5301w6bs-rtrmadp-3-fashion-metgala,MUh4SmQ0QU-N4whwgRt4GA

Tyga ve Kylie Jenner’ın cinsel ilişki görüntülerinin olduğu video hakkında Hollywood Life’a konuşan bir kaynak; “Kylie, cinsel ilişki görüntülerinin yer aldığı videonun ortaya çıkmasından çok korkuyor. +18’lik görüntülerin yer aldığı video yanlış bir kişinin eline geçer, bu kişi Tyga’nın bir arkadaşı da olabilir, o da bunu internete yükleyerek kendisini utandırır diye çok endişeli” açıklamasında bulundu.

kylie-jenner-in-18-lik-videosu-internete-dustu-8451533_5002_m

Aynı kaynak sözlerinin devamında; “Kylie, Tyga ile ayrılığı sonrasında, onu açıklamalarıyla yerden yere vururken böyle bir videonun ortaya çıkmasından ödü kopuyor. Kardashianlar Tyga’yı fütursuzca eleştirirken böyle bir skandala kapı araladıklarını da hesaba katmaları lazım. Tyga’nın eli şu an çok güçlü.” ifadelerini kullandı.

kylie-jenner-in-18-lik-videosu-internete-dustu-8451533_800_m

Kylie Jenner’ın 18. yaş gününde çifte kameraların önünde cinsel ilişkide bulunmaları karşılığında milyonlarca dolar önerilmişti. TMZ’nin haberine göre Vivid Entertainment adlı şirket, Kylie ve Tyga’nın çekecekleri cinsel ilişki görüntüleri için 10 milyon dolar ödeme yapmayı teklif etmişti. Televizyon yıldızı 18 yaşındaki Jenner, 26 yaşındaki rapçi sevgilisinin yalanlarına daha fazla katlanamadığı gerekçesiyle ayrılmıştı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir