Mayıs 20, 2016

Mario Gomez’den Beşiktaş’a müjde!

Kiralık olarak geldiği ve müthiş bir sezon geçirdiği Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağı tartışılan Mario Gomez, kariyerine siyah-beyazlı kulüpte devam etmek istediğini açıkladı. Alman Sid Ajansı’na konuşan Mario Gomez, Bundesliga’ya dönüp dönmeyeceğiyle ilgili bir soruya “Bu, şu an söz konusu değil. Beşiktaş’ta inanılmaz bir yıl geçirdim ve eski gücüme döndüm” yanıtını verdi. Beşiktaş ile Fiorentina’nın görüşme halinde […]

Kiralık olarak geldiği ve müthiş bir sezon geçirdiği Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağı tartışılan Mario Gomez, kariyerine siyah-beyazlı kulüpte devam etmek istediğini açıkladı.

Alman Sid Ajansı’na konuşan Mario Gomez, Bundesliga’ya dönüp dönmeyeceğiyle ilgili bir soruya “Bu, şu an söz konusu değil. Beşiktaş’ta inanılmaz bir yıl geçirdim ve eski gücüme döndüm” yanıtını verdi.

Beşiktaş ile Fiorentina’nın görüşme halinde olduğunu dile getiren Alman santrfor, transferi konusunda sürecin uzamasının sorun olmayacağını söyleyerek “Önemli olan sonunda doğru kararın sağlanması” ifadesini kullandı.

Bundesliga temsilcilerinden Wolfsburg’un sportif direktörü Klaus Allofs, Beşiktaş formasıyla ligde 26 gol atıp şampiyonluk yaşayan Mario Gomez ile ilgilendiklerini geçtiğimiz günlerde doğrulamıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir