Kendall Jenner Kaçırıldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Cannes Film Festivali için güney Fransa’da olan ABD’li model Kendall Jenner, Avrupalı gençlerin yer aldığı bir tekneyle bir süreliğine de olsa kaçırıldı. Kendisini Microsoft kurucularından Paul Allen’ın Octopus adlı süper lüks yatına taşıyacak olan tekneyi bekleyen Kendall Jenner, bu esnada yanlışlıkla takım elbise giymiş gençlerin bulunduğu bir tekneye bindi. Mirror’ın haberine göre teknedekilerin 20 yaşındaki […]

Cannes Film Festivali için güney Fransa’da olan ABD’li model Kendall Jenner, Avrupalı gençlerin yer aldığı bir tekneyle bir süreliğine de olsa kaçırıldı.

Kendisini Microsoft kurucularından Paul Allen’ın Octopus adlı süper lüks yatına taşıyacak olan tekneyi bekleyen Kendall Jenner, bu esnada yanlışlıkla takım elbise giymiş gençlerin bulunduğu bir tekneye bindi.

ffn-oneshot-jenner-kendallkris-051516-52057426,raaz2VnUVUS4glxvQMdj-w

Mirror’ın haberine göre teknedekilerin 20 yaşındaki model Jenner’ı misafir etmekten dolayı çok mutlu olduğu görülse de, ünlü yıldız bir süre sonra gençleri kendisini geri bırakmaları konusunda ikna etti.

Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın!

 

Genç model, birkaç gün önce yine Cannes’da bir sunucunun şakasına uğramıştı. Sunucu, Jenner’ın önünde bayılma numarası yapmıştı.

untitled-1,6d1L7FfA30-1gQA-fEc_-A (1)

He yıl Cannes film festivali döneminde bölgede olan ve süperyatta verilen partilerle adını duyuran Paul Allen, bu yıl 11 – 22 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen, 69. Cannes Film Festivali’nin ilk günlerinde Nice sahillerine demirledi.

Megayatın çekici özellikleri arasında; iki adet helikopteri, yüzme havuzu, müzik stüdyosu, basketbol sahası ve bir de denizaltısı sayılabilir. Octopus’un 41 süitinde 26 konuk ağırlanabiliyor ve yattaki konuklara 60 mürettebat hizmet ediyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir