Kim Kardashian’a Ajanlık Suçlaması!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İran Devrim Muhafızları’ndan yapılan açıklamada Kim Kardashian’ın Instagram için çalışan bir ajan olduğu iddia edildi. Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın!   Iran Wire sitesinin aktardığı habere göre; İran Devrim Muhafızları Organize Siber Suçlar Birimi sözcüsü Mustafa Alizade, Kim Kardashian’ın sosyal medya paylaşım sitesi Instagram için çalıştığını ve ‘İslam için uygunsuz bir yaşamın yansıtıldığı fotoğraflarıyla gençleri cezbetmek […]

İran Devrim Muhafızları’ndan yapılan açıklamada Kim Kardashian’ın Instagram için çalışan bir ajan olduğu iddia edildi.

Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın!

 

Iran Wire sitesinin aktardığı habere göre; İran Devrim Muhafızları Organize Siber Suçlar Birimi sözcüsü Mustafa Alizade, Kim Kardashian’ın sosyal medya paylaşım sitesi Instagram için çalıştığını ve ‘İslam için uygunsuz bir yaşamın yansıtıldığı fotoğraflarıyla gençleri cezbetmek için oynanan karmaşık bir oyuna’ hizmet ettiğini söyledi.

Alizade “Instagram yönetimi ünlü bir model olan Kim Kardashian’dan bir şeyleri normalleştirmesini istiyor. Gençler hedef alınıyor. Yabancılar aileleri hedef alıyor” ifadelerini kullandı.

Konuyu ‘ciddi şekilde ele aldıklarını’ belirten Alizade, ayrıca Kardashian’ın Instagram’dan bu iş için para da aldığını öne sürdü.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir