Zuckerberg Kanye West’e Neden Yatırım Yapmadı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanye West, Mark Zuckerberg’den kendisine 1 milyar dolarlık yatırım yapmasını istediği halde neden yardım yapılmadığını esprili bir cevapla açıkladı. ABD’li ünlü rapçi Kanye West şubat ayında Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’den kendisine 1 milyar dolarlık yatırım yapmasını istemişti. Ancak Zuckerberg’den konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti. West, ABD’de ünlü sunucusu Ellen DeGeneres’in programında Facebook patronunun kendisine […]

Kanye West, Mark Zuckerberg’den kendisine 1 milyar dolarlık yatırım yapmasını istediği halde neden yardım yapılmadığını esprili bir cevapla açıkladı.

ABD’li ünlü rapçi Kanye West şubat ayında Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’den kendisine 1 milyar dolarlık yatırım yapmasını istemişti. Ancak Zuckerberg’den konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.

kanye-west-famous-lit-ft-rihanna

West, ABD’de ünlü sunucusu Ellen DeGeneres’in programında Facebook patronunun kendisine neden yatırım yapmadığını anladığını açıkladı.

West, “Bu yazıyı Facebook’a yazmalıydım. Şimdi bana neden geri dönmediğini anladım” dedi ve durumu esprili bir dille anlattı.

2

Kanye West, “Zuckerberg, ben kendisi ve eşiyle oturup yemek yeyip sonrasında dünyaya yardımcı olmayı ne kadar istediğimi anlattığım halde sanırım Twitter kullanmıyor” dedi.
West aynı şekilde Google patronlarından Larry Page’den den Twitter üzedrinden yardım istediğini belirtmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir