Lionel Messi ile Rihanna Futbol Oynayacak!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Antalyaspor Kulubü Başkanı Gültekin Gencer, Antalya’da düzenlenecek Eto’o Vakfı’nın 10’uncu yıl kutlamasında futbolda dünya yıldızı Messi ile dünya yıldızı pop sanatçısı Rihanna’nın aynı sahada futbol oynayacağını söyledi. Eto’o vakfının 10’uncu yıl kutlaması hakkında da bilgi veren bilgi veren Gencer, Antalya Arena’da dünya karması takımı ile Türkiye karmasının maç yapacağını dile getirdi. 16 Temmuz’daki etkinlikler kapsamında […]

Antalyaspor Kulubü Başkanı Gültekin Gencer, Antalya’da düzenlenecek Eto’o Vakfı’nın 10’uncu yıl kutlamasında futbolda dünya yıldızı Messi ile dünya yıldızı pop sanatçısı Rihanna’nın aynı sahada futbol oynayacağını söyledi.

Eto’o vakfının 10’uncu yıl kutlaması hakkında da bilgi veren bilgi veren Gencer, Antalya Arena’da dünya karması takımı ile Türkiye karmasının maç yapacağını dile getirdi.

rihanna-performing-at-rogers-arena-in-vancouver_1

16 Temmuz’daki etkinlikler kapsamında dünya yıldızlarının Antalya’ya geleceğini belirten Gencer, “Dünya futbol yıldızı ile dünya pop yıldızı ilk defa Antalya Arena’da futbol oynayacak. Böyle bir organizasyonun Antalya’da olması büyük bir gurur. Sorun çıkmazsa Rihanna ile Messi top oynayacak” dedi.

Gencer, etkinlikten Antalyaspor’un da milyonlar seviyesinde gelir elde edeceğinden bahsetti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir