Ciara Billboard Müzik Ödülleri’nin En Çok Konuşulan İsmi Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Önceki akşam gerçekleşen Billboard Müzik Ödülleri, ilginç bir ana sahne oldu. Gecenin en iddialı isimlerinden biri olan şarkıcı Ciara, giydiği cesur elbisesi ile herkesi kendine hayran bıraktı. Russell Wilson eşliğinde kırmızı halıya gelen ve objektiflere uzun uzun poz veren ünlü şarkıcının gözünden kaçan bir detay vardı ki bu da magazin gazetelerine konu olmasına neden oldu. […]

Önceki akşam gerçekleşen Billboard Müzik Ödülleri, ilginç bir ana sahne oldu.

ciara-

Gecenin en iddialı isimlerinden biri olan şarkıcı Ciara, giydiği cesur elbisesi ile herkesi kendine hayran bıraktı. Russell Wilson eşliğinde kırmızı halıya gelen ve objektiflere uzun uzun poz veren ünlü şarkıcının gözünden kaçan bir detay vardı ki bu da magazin gazetelerine konu olmasına neden oldu.

cia

Törene giderken tercih ettiği ayakkabısının etiketini çıkarmayı unutan Ciara’nın bu halleri hayranları arasında tartışmaya yol açtı.

Ünlü şarkıcının hayranlarının bir bölümü bunun küçük bir detay olduğunu ve herkesin başına gelebileceğini söylerken, bir bölümü de ‘böyle iddialı bir geceye giderken bu ayrıntıyı atlamak büyük hatadır’ şeklinde yorumlar yaptı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir