Bella Hadid Kıyafetiyle İlgili Açıklama Yaptı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’li model Bella Hadid’in giydiği ve 69’uncu Cannes Film Festivali’ne damgasını vuran kırmızı elbise ile ilgili flaş bir açıklama geldi. Bella Hadid’in, ‘Unknown Girl’ filminin galasında giydiği Alexandra Vauthie imzalı elbise, tamamen açık sırtı, yırtmacı ve derin göğüs dekoltesiyle dikkati çekmişti. 19 yaşındaki modelin stil danışmanı Elizabeth Sulcer, olay ratan elbise hakkında konuştu. Stilist Elizabeth […]

ABD’li model Bella Hadid’in giydiği ve 69’uncu Cannes Film Festivali’ne damgasını vuran kırmızı elbise ile ilgili flaş bir açıklama geldi.

Bella Hadid’in, ‘Unknown Girl’ filminin galasında giydiği Alexandra Vauthie imzalı elbise, tamamen açık sırtı, yırtmacı ve derin göğüs dekoltesiyle dikkati çekmişti. 19 yaşındaki modelin stil danışmanı Elizabeth Sulcer, olay ratan elbise hakkında konuştu.

Stilist Elizabeth Sulcer, herhangi bir soruna yol açmaması için elbisenin içine aynı renkte ipek bir iç çamaşırı dikildiğini söyledi. Yani dış görünüşü elbise olsa da aslında Bella Hadid’in giydiği tulum tarzı bir giysiydi.

Elbise üzerinde çok çalıştıklarını belirten Sulcer, amaçlarının ikonik bir elbise yaratmak olduğunu vurguladı.

İşte o ikonik elbise ve Bella Hadid yürk hoplatan pozları için tıklayın.

fft16_mf7095557

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir