Kardashian Ailesi Beyazperdeye Çıkıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’de yayımlanan reality şov programıyla gündemden düşmeyen Kardashian ailesi bu kez beyazperdeye çıkamaya hazırlanıyor. Keeping Up with the Kardashians” programıyla her hafta izleyiciyle buluşan Kardashian ailesine, Hollywood’dan 100 milyon dolarlık teklif yapıldı. Ailenin en büyüğü Kris Jenner, Hollywood’dan ünlü bir yönetmenin kendilerini teklif götürdüğünü belirtirken, tamamı New York ve Los Angeles’ta geçecek bir film yapmaya […]

ABD’de yayımlanan reality şov programıyla gündemden düşmeyen Kardashian ailesi bu kez beyazperdeye çıkamaya hazırlanıyor.

Keeping Up with the Kardashians” programıyla her hafta izleyiciyle buluşan Kardashian ailesine, Hollywood’dan 100 milyon dolarlık teklif yapıldı.

1464259020793

Ailenin en büyüğü Kris Jenner, Hollywood’dan ünlü bir yönetmenin kendilerini teklif götürdüğünü belirtirken, tamamı New York ve Los Angeles’ta geçecek bir film yapmaya hazırlandıklarını açıkladı.

Film yapım ekibinin araştırmalarında, şov programını filme dönüştürmenin reytingleri artıracağı bilgisi paylaşıldı.

Filmde Kim, Khloe ve Kourtney Kardashian’ın yanı sıra, Kendall, Kylie, Caityln ve Kris Jenner’ın da rol alacağı konuşuluyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir