Kylie Jenner’den Tyga’ya Kaybettiğini Gör Mesajı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian’ın küçük kardeşi Kylie Jenner, sosyal medya üzerinden eski sevgilisine ‘kaybettiğini gör’ mesajı gönderdi. ‘Keeping Up With The Kardashians’ların yıldızı Kylie Jenner, ünlü rapçi Tyga’dan ayrıldıktan sonra kendisine daha da dikkat etmeye başladı. Sözcü’de yer alan habere göre; geçtiğimiz günlerde seks kasedi skandalıyla gündeme gelen Jenner, durumdan çok etkilenmemiş gibi görünüyor. 18 yaşındaki güzel, […]

Kim Kardashian’ın küçük kardeşi Kylie Jenner, sosyal medya üzerinden eski sevgilisine ‘kaybettiğini gör’ mesajı gönderdi.

‘Keeping Up With The Kardashians’ların yıldızı Kylie Jenner, ünlü rapçi Tyga’dan ayrıldıktan sonra kendisine daha da dikkat etmeye başladı.

fft16_mf7093663

Sözcü’de yer alan habere göre; geçtiğimiz günlerde seks kasedi skandalıyla gündeme gelen Jenner, durumdan çok etkilenmemiş gibi görünüyor. 18 yaşındaki güzel, sosyal medya hesaplarından seksi pozlara devam ediyor.

Tyga’dan ayrıldıktan sonra ‘kaybettiğini gör’ imajı veren Jenner, dün akşam snapchat hesabından sütyensiz ve korseli fotoğrafını paylaştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir