Rihanna Yine Transparan Kıyafetiyle Yine Gündemde!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

New York’ta yeşil dantelli elbisesiyle görüntülenen Rihanna sütyensiz göğüsleriyle yine gündeme oturdu. 1970’li yılların favori sokak trendlerinden bir tanesi olan sütyensiz kıyafetler yılın modası olarak hızla yükselmeye devam ediyor. Dünyanın yakından tanıdığı pek çok ünlü ismin önce davetlere, ardından da sokak modasına taşıdığı sütyensiz kıyafetlere olan ilgi giderek büyürken, katıldığı davetlerde sık sık sütyensiz kıyafet […]

New York’ta yeşil dantelli elbisesiyle görüntülenen Rihanna sütyensiz göğüsleriyle yine gündeme oturdu.

1970’li yılların favori sokak trendlerinden bir tanesi olan sütyensiz kıyafetler yılın modası olarak hızla yükselmeye devam ediyor. Dünyanın yakından tanıdığı pek çok ünlü ismin önce davetlere, ardından da sokak modasına taşıdığı sütyensiz kıyafetlere olan ilgi giderek büyürken, katıldığı davetlerde sık sık sütyensiz kıyafet tercihleriyle görmeye alışık olduğumuz Rihanna da sütyensiz kıyafet modasını oldukça sevmiş olmalı ki bu kez sokağa uyarladı.

New York sokaklarında görüntülenen Rihanna, dantel işlemeli yeşil transparan elbisesini sütyensiz giymeyi tercih etti. Rihanna, patlayan flaşların kurbanı olunca göğüs uçlarının görünmesine de engel olamadı.

Galeri İçin Tıklayın!

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir