Mayıs 26, 2016

Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı’ndan geçti

Rusya Donanması’na ait bir savaş gemisi, İstanbul Boğazı’ndan geçti. Geçiş sırasında geminin güvertesinde çok sayıda kadın asker olduğu görüldü. Rusya Donanması’na ait 868 borda numaralı “Pytlivy” savaş gemisi, İstanbul Boğazı’ndan geçerek Marmara Denizi’ne açıldı. Geçişi esnasında yoğun güvenlik önlemi alınan geminin yoğun duman çıkartması dikkat çekerken, geminin güvertesindeki çok sayıda mavi üniformalı kadın askerin de sahili […]

Rusya Donanması’na ait bir savaş gemisi, İstanbul Boğazı’ndan geçti. Geçiş sırasında geminin güvertesinde çok sayıda kadın asker olduğu görüldü.

Rusya Donanması’na ait 868 borda numaralı “Pytlivy” savaş gemisi, İstanbul Boğazı’ndan geçerek Marmara Denizi’ne açıldı.

Geçişi esnasında yoğun güvenlik önlemi alınan geminin yoğun duman çıkartması dikkat çekerken, geminin güvertesindeki çok sayıda mavi üniformalı kadın askerin de sahili izlediği görüldü.

Rusya Donanması’na ait 868 borda numaralı “Pytlivy” savaş gemisi, saat 09.00 sıralarında Karadeniz’den İstanbul Boğazı’na girerek Marmara Denizi’ne açıldı.

Savaş gemisinin geçişi esnasında karadan polis ekipleri, denizden Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı bot ve gemi ile deniz polisi havadan ise polis helikopteri ile yoğun güvenlik önlemi alındı.

Güvertesinde çok sayıda asker olduğu görülen geminin boğazdan geçişi sırasında mürettebatın güverteye akın ettiği görüldü.

RUS KADIN ASKERLERİ GÜVERTEDE

Öte yandan, boğazdan geçiş sırasında geminin alt güvertesinde çok sayıda kadın asker olduğu görüldü.

Mavi üniformalı çok sayıda kadın askerin sahili izlediği görülürken, savaş gemisinin boğazdan geçişi boyunca beyaz renkte yoğun duman çıkarttığı dikkat çekti.

Dumanını tüttürerek ilerleyen savaş gemisi, boğazdan geçişinin yaklaşık 1 saatte tamamlayarak Marmara Denizi’ne açıldı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir