Selena Gomez ”Flört Ediyorum Fakat Kimseye Güvenmiyorum”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yıllarca Justin Bieber ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Selena Gomez, özel hayatında güven sorunu yaşadığını itiraf etti. Güzel şarkıcı, “Birileriyle flört ediyorum ama kimseye güvenmiyorum. Flört, sadece eğlenebildiğim zamanlarda güzel” diyor. Müzik dünyasının en ünlü yıldızlarından Selena Gomez, Marie Claire dergisinin ABD versiyonuna konuştu. 23 yaşındaki yıldızın, dergiye aşk hayatı ve şöhret yolculuğuyla ilgili yaptığı açıklamalardan […]

Yıllarca Justin Bieber ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Selena Gomez, özel hayatında güven sorunu yaşadığını itiraf etti.

Güzel şarkıcı, “Birileriyle flört ediyorum ama kimseye güvenmiyorum. Flört, sadece eğlenebildiğim zamanlarda güzel” diyor.

selena-gomze-firtinasi_(17)_608704306573aeaeb02053

Müzik dünyasının en ünlü yıldızlarından Selena Gomez, Marie Claire dergisinin ABD versiyonuna konuştu. 23 yaşındaki yıldızın, dergiye aşk hayatı ve şöhret yolculuğuyla ilgili yaptığı açıklamalardan satır başları şöyle:

Elbette birileriyle flört ediyorum ve hayatımın en eğlenceli dönemini geçiriyorum. Ama kimseye güvenmiyorum. Bu nedenle flört, benim için sadece eğleneceğimi bildiğim zamanlarda güzel.Hayatımın merkezinde doğruluk var. Menajerlerime güveniyorum; benim için harika tercihler yapıyorlar ancak iş konusunda son kararı her zaman ben veririm.Röportajlarda, çalışmalarımı anlatmak istiyorum ama tamamen özel hayatımla ilgili sorularla karşılaşıyorum. İçimde kendimi yenilmiş veya utanmış hissettiğim bir parça var. Fakat yüzümde her zaman bir gülümseme görürsünüz çünkü negatif hislerin beni ele geçirmesine izin vermem.Sadece beni yansıtan şeyler yapmak istiyorum. İnsanların bana ‘sadece ünlü biri işte’ gibi bakmasını istemiyorum. Saçma sorular sormaktan korkmuyorum. Attığım her adımla ilgili kendime milyonlarca soru soruyorum.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir