Mayıs 27, 2016

Avrupa’nın en büyüğü belli oluyor

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı kupasının sahibi, İspanyol ekipleri Real Madrid ile Atletico Madrid arasında yarın oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin ardından belli olacak. İtalya’nın Milano kentindeki San Siro Stadı’nda oynanacak karşılaşma, TSİ 21.45’te başlayacak. Şampiyonlar Ligi tarihinin en başarılı takımı Real Madrid, 14. finalinde 11. şampiyonluğunu elde etmeye çalışacak. Atletico Madrid de 3. […]

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı kupasının sahibi, İspanyol ekipleri Real Madrid ile Atletico Madrid arasında yarın oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin ardından belli olacak.

İtalya’nın Milano kentindeki San Siro Stadı’nda oynanacak karşılaşma, TSİ 21.45’te başlayacak.

Şampiyonlar Ligi tarihinin en başarılı takımı Real Madrid, 14. finalinde 11. şampiyonluğunu elde etmeye çalışacak. Atletico Madrid de 3. kez finale kaldığı turnuvada ilk şampiyonluğuna ulaşmanın hesaplarını yapıyor.

Final karşılaşmasında İngiliz hakem Mark Clattenburg düdük çalacak. Clattenburg’un yardımcılıklarını Simon Beck ve Jake Collin yapacak. Dördüncü hakemlik görevini Macar Viktor Kassai’nin üstleneceği maçta Anthony Taylor ve Andre Marriner ise ilave yardımcı hakemler olacak.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir