Jay-Z Beyonce’ye Şarkı Söyleyerek Mesaj Verdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz ay LEMONADE albümünü çıkaran Beyonce özellikle şarkılarında aldatma konusunu vurgulayınca herkes Jay Z’nin kendisine ihanet ettiğini konuşmuştu. Hatta bir şarkısında ‘Sen sıradan bir kadınla evli değilsin,eğer bunu bir daha tekrarlarsan karını kaybedeceksin’ gibi sözler barındıran Beyonce eşi Jay-Z’yi büyük bir zan altında bırakmıştı.   Bugün ise Jay-Z ‘All the way up’ şarkısının remix’i ile […]

Geçtiğimiz ay LEMONADE albümünü çıkaran Beyonce özellikle şarkılarında aldatma konusunu vurgulayınca herkes Jay Z’nin kendisine ihanet ettiğini konuşmuştu.

Hatta bir şarkısında ‘Sen sıradan bir kadınla evli değilsin,eğer bunu bir daha tekrarlarsan karını kaybedeceksin’ gibi sözler barındıran Beyonce eşi Jay-Z’yi büyük bir zan altında bırakmıştı.

 

jay_z_and_beyonce_lebron_james_charity_event_1_705416791.jpg

Bugün ise Jay-Z ‘All the way up’ şarkısının remix’i ile eşi Beyonce’ye göndermelerle dolu sözler söyledi,işte o şarkının bazı sözleri:

“Biliyorsun sen bunu başardın, evliliğinin buna milyonlarca liralık değer kattığı bir gerçek iken (Aldatma iddialarının Lemonade albümünün daha çok satmasına neden olduğunu söylüyor)

Limonata meşhur bir içeçektir ve hala da öyle (Albümün adı olan limonatanın zaten albümden önce de meşhur bir içecek ismi olduğunu söylüyor)”

JayZ’nin eşine yaptığı göndermeler çok açık şekilde görüldü.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir