Mayıs 27, 2016

Nusaybin’de 8 terörist daha teslim oldu

Mardin’in Nusaybin ilçesinde, 8 terörist daha güvenlik güçlerine teslim oldu. İlçede teslim olan terörist sayısı 75’e yükseldi. Nusaybin’de terör örgütü mensuplarınca açılan çukurların kapatılması, barikatların kaldırılması, tuzaklanan patlayıcıların etkisiz hale getirilmesi için Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet unsurlarınca yürütülen “Atmaca-7 Operasyonu” sürüyor. Operasyon kapsamında güvenlik güçlerince teröristlere yapılan “Teslim ol” çağrıları sonucunda Yenişehir Mahallesi Tunç […]

Mardin’in Nusaybin ilçesinde, 8 terörist daha güvenlik güçlerine teslim oldu. İlçede teslim olan terörist sayısı 75’e yükseldi.

Nusaybin’de terör örgütü mensuplarınca açılan çukurların kapatılması, barikatların kaldırılması, tuzaklanan patlayıcıların etkisiz hale getirilmesi için Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet unsurlarınca yürütülen “Atmaca-7 Operasyonu” sürüyor.

Operasyon kapsamında güvenlik güçlerince teröristlere yapılan “Teslim ol” çağrıları sonucunda Yenişehir Mahallesi Tunç Caddesi’nde 8 terörist teslim oldu.

Operasyonların başladığı 14 Mart’tan bu yana ilçede 75 teröristin teslim olduğu belirtildi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir