Taylor Swift’i ‘Ari Tanrıça’ İlan Ettiler!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Broadly haber sitesine göre neo-Naziler, ABD’li şarkıcı Taylor Swift’i ‘ari tanrıça’ ilan etti. Broadly’de yayımlanan bir yazıya göre neo-Nazi gruplar internette Swift’in ‘gizli bir Nazi’ olduğuna dair komplo teorileri yayıyor. Sözgelimi beyaz ırkın üstünlüğünü savunan blog yazarı Andre Anglin, “Taylor Swift, gizli bir Nazi ve ari gündemini dünyaya duyurmak için (Cumhuriyetçi başkan aday adayı) Donald […]

Broadly haber sitesine göre neo-Naziler, ABD’li şarkıcı Taylor Swift’i ‘ari tanrıça’ ilan etti.

Broadly’de yayımlanan bir yazıya göre neo-Nazi gruplar internette Swift’in ‘gizli bir Nazi’ olduğuna dair komplo teorileri yayıyor.

Sözgelimi beyaz ırkın üstünlüğünü savunan blog yazarı Andre Anglin, “Taylor Swift, gizli bir Nazi ve ari gündemini dünyaya duyurmak için (Cumhuriyetçi başkan aday adayı) Donald Trump’ın (başa geçip) bunun için uygun ortamı yaratmasını bekliyor. Swift muhtemelen Trump’ın oğluyla nişanlanacak ve ABD’nin kraliyet tacını takacaklar” diye yazıyor.

Screen Shot 2016-05-27 at 2.06.50 PM

Yazıda, neo-Nazilerin Swift’i tam olarak ne zaman idol olarak seçtiklerini anlamanın mümkün olmadığı belirtiliyor. Ancak yazıya göre Nazi lideri Adolf Hitler’in laflarının Swift’in fotoğraflarıyla birleştirildiği paylaşımlar 2013’te yapılmaya başlamıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir