Zayn Malik Ayakkabıları Yüzünden Eleştirildi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çok değil sadece birkaç hafta önce süper model Gigi Hadid ile katıldığı Met Gala 2016’nın en şık isimlerinden biri seçilen Zayn Malik, eleştirilerle karşı karşıya. Malibu’da arkadaşlarıyla doğa yürüyüşene çıkan One Direction grubunun eski solisti, farklı kombinlediğe ayakkabılarıyla konuşuluyor. Gigi Hadid ile katıldığı son davette gecenin en uyumlu çiftleri arasına adına yazdırmayı başaran Zayn Malik, […]

Çok değil sadece birkaç hafta önce süper model Gigi Hadid ile katıldığı Met Gala 2016’nın en şık isimlerinden biri seçilen Zayn Malik, eleştirilerle karşı karşıya.

Malibu’da arkadaşlarıyla doğa yürüyüşene çıkan One Direction grubunun eski solisti, farklı kombinlediğe ayakkabılarıyla konuşuluyor.

zayn_malik_iki_ayagina_iki_farkli_model_ayakkabi_giydi_(5)_6546738555746fb1c81e0e

Gigi Hadid ile katıldığı son davette gecenin en uyumlu çiftleri arasına adına yazdırmayı başaran Zayn Malik, yürüyüş sırasında sarışın arkadaşıyla samimi tavırlar sergileyince eliştilerin dozu da değişti.

Hayranları gösteri dünyasının ünlü isminin, yanında Gigi Hadid yokken kötü tercihler yaptığı ve iki ayağına farklı model ayakkabı giymesinin hatalı bir seçim olduğu konusunda birleşti.

Hatta bu kötü tercihin yürüyüşe katılan arkadaşlardan kaynaklandığını iddia edenler bile oldu.

zayn_malik_iki_ayagina_iki_farkli_model_ayakkabi_giydi_(7)_10557928755746fb1cc7144

Gigi Hadid ve Zayn Malik’in Amerikan Vogue’un Mayıs 2016 sayısında yer alan Napoli kaçamağının ihtirasını ve tutkusunu, Met Gala’nın kırmızı halısına taşıyarak gecenin en uyumlu çiftinden Met Gala’nın gelmiş geçmiş en aşık çiftine terfi etmişlerdi.

Gigi Hadid geceye Tommy Hilfiger imzalı bir elbiseyle katılırken, Zayn Malik’in fütüristik smokini için tercih ettiği tasarımcı Versace oldu.

‘Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology’ konseptini sonuna kadar yansıtan çift, bu aşkı geleceğe taşır mı bilinmez ancak Zayn Malik’in Gigi yanında değilken farklı tercihler yaptığı kesin.

 

Zayn Malik Ayakkabıları Yüzünden Eleştirildi! için yorum 4 yapıldı

 1. Ahmet dedi ki:

  Belki yürüyüş esnasinda bisryler oldu da adam mecburiyetten öyle yola devam etmek zorunda kaldi.belli mi olur

  1. Dilruba dedi ki:

   Mantikli

 2. Mustafa dedi ki:

  Gigi onu iyi yönde etkilemiyor

 3. Mustafa dedi ki:

  Daha iyi ya

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir