Şarkını Söyle

Türkiye’de bir ilke hazır mısınız? Sesine güvenen, şarkı söylemek ve sesini tüm Türkiye’ye duyurmak isteyen her yaştan yetenek için bulunmaz bir fırsat!! Bu yarışmada, sadece sesiniz ve performansınızla değerlendirilirsiniz, herhangi bir ön elemeye tabi olmadan bulunduğunuz şehirden, evinizden rahatlıkla şarkınızı söyleyebilir yeteneğinizi kanıtlayabilirsiniz. “Numberone Şarkını Söyle” yarışmasına katılmak çok kolay… Tek yapmanız gereken: 0888 299 44 […]

Türkiye’de bir ilke hazır mısınız?

Sesine güvenen, şarkı söylemek ve sesini tüm Türkiye’ye duyurmak isteyen her yaştan yetenek için bulunmaz bir fırsat!!

Bu yarışmada, sadece sesiniz ve performansınızla değerlendirilirsiniz, herhangi bir ön elemeye tabi olmadan bulunduğunuz şehirden, evinizden rahatlıkla şarkınızı söyleyebilir yeteneğinizi kanıtlayabilirsiniz.

“Numberone Şarkını Söyle” yarışmasına katılmak çok kolay…

Tek yapmanız gereken: 0888 299 44 88’i aramak, sesli yönlendirmeleri dinlemek ve şarkınızı söylemek…

Siz söylüyorsunuz, biz dinliyoruz…

“şarkı söylemek istiyorum, yarışmalara katılmak için başka şehirlere gidemem, jüri sadece sesimi dinlesin istiyorum” diyen herkesi “Numberone Şarkını Söyle”’ye bekliyoruz…

 

Ayrıca 3 Adım Müzik Yapım’dan Single Albüm’ün çıksın, Klibin Number1 TV’de, Şarkın Number1 FM’de  yayınlansın istiyorsanız bu yarışmayı kaçırma!

 

 

 

Şarkını Söyle için yorum 3 yapıldı

 1. Barış dedi ki:

  İyi günler. Peki,” Nr1 Şarkını Söyle” adlı bu yarışmada kazananlar/kazanan nerede yayınlanacak veya siz kazanan kişiyi mi arayacaksınız? Ayrıca yarışmanın süresi ne kadar?

  1. Seco dedi ki:

   Merhaba,Acaba altyapı eşliğibde söyleyebilirmiyiz veya şarkının kaydını alıp yollayabilirmiyiz ?

 2. Cansu dedi ki:

  İstedigimiz sarkıyıyı söyliyree biliyoruz demi yabancı türk

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir