Kim Kardashian’ın Koruması Şantaj Yapıyor!

Kanye West ve Kim Kardashian’ın eski koruması, çiftin sırlarını basına açıklamama karşılığında parasını istedi.

 

photo

West, Mayıs ayının başında sergi için müzede düzenlenen özel bir yardım gecesine gelmeden önce Waldorf Astoria Oteli’nin önünde korumasının eşi Kim Kardashian ile sohbet etmesinden rahatsız olduktan sonra Stanilus’u kovmuştu.

Olayın ardından Steve, Kanye West hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Şarkıcı için ‘bencil’ diyen Stanilus, Kim Kardashian’ın onunla nasıl evli kaldığına şaşırdığını söylemişti. Bu sözlerine öfkelenen West, Stanilus’a ‘imajına zarar verdiği ve yalan beyanda bulunduğu’ için 10 milyon dolar dava açmakla tehdit etmişti.

TMZ’nin haberine göre Stanilus, çiftin sırlarını açığa vermemek için henüz ödenmemiş olan alacaklarını talep etti. Henüz bu talebin kabul gördüğü belli değil.

New York Daily News gazetesinin Confidenti@l ekine konuşan bir görgü tanığının bildirdiğine göre; Steve Stanulis adlı bodyguard, Met Gala etkinliği için New York’ta bulunan Kim’in kaldığı Waldorf Astoria Oteli’ndeki odasının önünde ünlü yıldızla konuşmaya çalıştı. 2 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşen olayda, o anı gören Kanye kıskançlıktan deliye döndü. Kanye, daha önce Leonardo DiCaprio ve Alanis Morissette gibi yıldızların korumalığını yapan, New York Polis Teşkilatı’nda çalışan ve bir dönem striptizci olarak çalışan yakışıklı Steve’i anında işten çıkardı.

Olaya şahit olan bir başka görgü tanığının bildirdiğine göre ise, Kim ile korumanın konuştuğunu gören Kanye’nin çığlıkları otelin 36. katını çınlattı. İddiaya göre Kanye ‘Bu doğru değil. Bu doğru değil’ diye bağırıyordu.

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio