Liam Hemsworth Miley Cyrus Hakkında Konuştu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yakışıklı aktör Liam Hemsworth yakın bir zaman önce Independence Day: Resurgence isimli filminin tanımını için Sidney’e gitti. Liam Hemsworth ve Miley Cyrus ikilisi son zamanlarda sürekli olarak hayranları heyecanlandırıyor ve ikilinin birlikte olduğu düşünülüyordu. Ama görünüşe göre ikilinin arasında hiçbir şey yok. Havaalanında görüntülenen 26 yaşındaki yıldız geçenlerde GQ dergisi ile yaptığı röpörtajda 2013 yılında neden […]

Yakışıklı aktör Liam Hemsworth yakın bir zaman önce Independence Day: Resurgence isimli filminin tanımını için Sidney’e gitti.

Liam Hemsworth ve Miley Cyrus ikilisi son zamanlarda sürekli olarak hayranları heyecanlandırıyor ve ikilinin birlikte olduğu düşünülüyordu. Ama görünüşe göre ikilinin arasında hiçbir şey yok.

Miley-Cyrus-Liam-Hemsworth-Costa-Rica-Pictures

Havaalanında görüntülenen 26 yaşındaki yıldız geçenlerde GQ dergisi ile yaptığı röpörtajda 2013 yılında neden Miley Cyrus‘la ayrıldığını ve şuan durumlarının ne olduğu konusunda resmi bir açıklık getirdi. 

Çok zordu dostum. Ama o zamanlar ikimizde farklı yönlerde ilerliyorduk ve bunun olması gerekiyordu. Çok gençtik ve o zamanlar alınması gereken bir karardı. İkimizin de buna ihtiyacı vardı.

İnsanlar durumu çözecek, aslında zaten… Onlar aptal değil!

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir