Haziran 2, 2016

Kaliforniya Üniversitesi’nde silahlı saldırı: 2 ölü

Los Angeles’taki Kaliforniya Üniversitesi’nde düzenlenen silahlı saldırıda bir kişi hayatını kaybetti. Saldırganın silahla bir kişiyi öldürdükten sonra silahla intihar ettiği öğrenildi. ABD’nin Los Angeles kentinde bir üniversitede silahlı saldırı nedeniyle iki kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Los Angeles’ta bulunan Kaliforniya Üniversitesi’nden (UCLA) yapılan açıklamada, merkez kampüsünde yerel saat ile sabah 10 civarında (TSİ 20:00’da) silahlı saldırı olduğu belirtildi. […]

Los Angeles’taki Kaliforniya Üniversitesi’nde düzenlenen silahlı saldırıda bir kişi hayatını kaybetti. Saldırganın silahla bir kişiyi öldürdükten sonra silahla intihar ettiği öğrenildi.

ABD’nin Los Angeles kentinde bir üniversitede silahlı saldırı nedeniyle iki kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Los Angeles’ta bulunan Kaliforniya Üniversitesi’nden (UCLA) yapılan açıklamada, merkez kampüsünde yerel saat ile sabah 10 civarında (TSİ 20:00’da) silahlı saldırı olduğu belirtildi.

 

Silahlı saldırıda bir kişi yaşamını yitirdi. Saldırganın önce bir kişiyi öldürdüğü ve ardından silahla intihar ederek hayatına son verdiği bilgisine ulaşıldı.

Üniversitenin mühendislik binasında meydana gelen saldırının ardından 43 binden fazla öğrenci ile üniversite çalışanının bulunduğu kampüs, giriş ve çıkışa kapatılmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir