Taylor Swift ve Calvin Harris Aşkı Bitti!

15 aydır birlikte olan ve aşklarını her fırsatta kameralar karşısında yaşamayı seven şarkıcı Taylor Swift ile ünlü DJ Calvin Harris ayrıldı.

People dergisine göre ilişkiyi bitiren taraf Calvin Harris oldu.

26 yaşındaki ünlü şarkıcı Taylor Swift ve 32 yaşındaki İskoç DJ Calvin Harris yollarını ayırdı. Geçtiğimiz mart ayında aşk yaşamaya başlayan ünlü çift, her fırsatta elele gözgöze verdikleri pozlarla ne kadar mutlu olduklarını gösteriyorlardı. Ancak bu büyük aşk sona erdi.

574fdfa867b0a90c48cecd31

Calvin Harris’e yakın kaynaklar E! News’e şu açıklamaları yaptı: ‘Calvin Taylor’dan gerçekten hoşlanmıştı. Kaldı ki, Taylor pek de Calvin’in hoşlanabileceği bir kız tipi değildi. O, Taylor’ın ne kadar yumuşak kalpli ve masum olduğunu gördü, bundan çok etkilendi. Yine de son birkaç aydır Calvin ona karşı ilgisini kaybetmeye başlamıştı. Ayrılmamak için elinden geleni yapıyordu. Ancak son dönemlerde iki aşıktan çok iki yakın arkadaş gibilerdi.’

Ayrılık kararına üçüncü bir kişinin etkili olmadığı da söylendi: ‘Bu ilişki bir aldatma nedeniyle bitmedi. Sadece onlar iyi bir ikili değildi. İşler yürümedi.’ 

574fdfb567b0a90c48cecd34

Taylor Swift’in terk edildiği için çok üzgün olduğu ama çevresine iyi gözüktüğü de gelen haberler arasında. Swift, daha birkaç hafta iHeart Müzik Ödülleri gecesindeki konuşmasında Harris’e teşekkür etmişti: ‘Hayatımda ilk kez kalabalık dağıldığında ve spot ışıkları söndüğünde, eve döndüğümde dünyanın en harika adamına sahibim. Sevgilime bu yüzden teşekkür ederim’.

Vogue dergisine verdiği röportajda da sade ve ışıltısız bir ilişki yaşadıklarını ama bunu çok büyülü bulduğu için çok mutlu olduğunu söylemişti.

Forbes’un haberine göre Harris ve Swift çifti, müzik endüstrisinin en çok kazanan çiftiydi. İkilinin toplam serveti 146 milyon doların üzerindeydi.

Haber

İlginizi Çekebilir