Taylor Swift Forbes En Çok Kazanan Kadınlar Listesinde Zirvede!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Taylor Swift yine zirvede. Forbes servetini kendi kazanan en genç kadınları açıkladı: Taylor Swift, Jessica Alba, Beyonce gibi isimler de listede… ABD’nin prestijli dergisi Forbes, Amerika’nın ‘servetini kendi kazanan en zengin kadınlar’ listesini yayınladı… 60 kişilik listenin içinde başarılı iş kadınlarının yanı sıra Taylor Swift, Beyonce, Jessica Alba, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yıldızlar da […]

Taylor Swift yine zirvede. Forbes servetini kendi kazanan en genç kadınları açıkladı: Taylor Swift, Jessica Alba, Beyonce gibi isimler de listede…

ABD’nin prestijli dergisi Forbes, Amerika’nın ‘servetini kendi kazanan en zengin kadınlar’ listesini yayınladı… 60 kişilik listenin içinde başarılı iş kadınlarının yanı sıra Taylor Swift, Beyonce, Jessica Alba, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yıldızlar da yer alıyor.

taylorkapakyeni

Servetini kendi yapmış genç kadınlar arasında 26 yaşındaki Swift 250 milyon dolarlık servetiyle yer alıyor.

Derginin 60 kişilik listesinde yatırımcılar ve yöneticilerin yanı sıra ABD’li şarkıcılar Beyonce ve Taylor Swift, ABD’li reality show programcısı Oprah Winfrey gibi ünlüler de yer aldı.

Kapakta ise Sara Blakely, Diana Hendricks, Sophia Amoruso, Kathy Ireland, Meg Whiteman, Toni Ko, Katrina Lake, Dorothy Herman, Liz Elting birlikte poz verdi.

taylor-swift-eye-roll-1

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir