Zayn Malik ve Gigi Hadid Çifti de Ayrıldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Victoria’s Secet modeli Gigi Hadid ve şarkıcı sevgilisi Zayn Malik, 7 aylık ilişkilerinde ayrılık kararı aldı. Vogue moda dergisine verdikleri romantik pozlarla kendilerine bir kez daha hayran bırakan çift, Met Gala’daki muhteşem uyumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ancak genç çift henüz nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı ayrılık kararı aldı. İkiliye yakın kaynakların söylediğine […]

Victoria’s Secet modeli Gigi Hadid ve şarkıcı sevgilisi Zayn Malik, 7 aylık ilişkilerinde ayrılık kararı aldı.

Vogue moda dergisine verdikleri romantik pozlarla kendilerine bir kez daha hayran bırakan çift, Met Gala’daki muhteşem uyumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ancak genç çift henüz nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı ayrılık kararı aldı.

zayn

İkiliye yakın kaynakların söylediğine göre ayrılık sebepleri Nisan ayında 21. yaş gününü kutlayan Gigi Hadid’in o gün Zayn Malik ile kavga etmiş olması.

Çifte yakın başka bir kaynak da ayrılığı doğrulasa da, yine de gelecekte barışma olasılıkları olduğu konuşuluyor. E! News’e konuşan bir kişi, “Zayn ve Gigi ayrıldı, ama her an yeniden birleşeceklermiş gibi duruyor. İkilinin arasında neler yaşandığı hala belirsiz, son zamanlarda bazı iletişim problemleri yaşadıkları söyleniyor.” dedi.

Gigi Hadid’in yakın arkadaşı Taylor Swift de 15 aydır birlikte olduğu sevgilisi DJ Calvin Harris ile dün ayrılma kararı almıştı.

Zayn Malik ve Gigi Hadid Çifti de Ayrıldı! için yorum 2 yapıldı

  1. İlay dedi ki:

    Bune yaa ipten ilişkiler. Hemen ayrılmaya hazırlar bunlarınki aşk değil gönül eglendirme

    1. Selen dedi ki:

      Ama hala instagramda ikilinin fotolari duruyor söylemişler ayrilmamislardir

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir