Muhammed Ali’nin ardından Taziye yarışı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü boksör Muhammed Ali, 74 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Böylesi büyük bir ismin vefatının ardından sosyal medya bir anda Ali mesajlarıyla doldu. Bu isimlerden Rihanna, Instagram hesabından Muhammed Ali’nin boks eldivenlerini ‘RIP Ali’ notuyla paylaştı. Solunum rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Muhammed Ali’nin ardından sosyal medya paylaşımı yapan diğer isimlerse […]

Ünlü boksör Muhammed Ali, 74 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Böylesi büyük bir ismin vefatının ardından sosyal medya bir anda Ali mesajlarıyla doldu. Bu isimlerden Rihanna, Instagram hesabından Muhammed Ali’nin boks eldivenlerini ‘RIP Ali’ notuyla paylaştı.

ali

Solunum rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Muhammed Ali’nin ardından sosyal medya paylaşımı yapan diğer isimlerse şöyle:

Armağan Çağlayan

Çocukluğumun efsane boksörü… Sabahın 5’in de kalkıp siyah beyaz televizyonlar da az maçını seyretmedik… O Zamanlar Muhammed Ali deyince hayat dururdu. Yattığı yer nur olsun.

Şahan Gökbakar

Büyük adam! Allah rahmet eylesin!

Mustafa Ceceli

Efsane boksör Muhammed Ali. Allah rahmet eylesin.

Irmak Ünal

Eminim bir kelebek gibi uçtu gitti.

Sinem Kobal
O dünyayı kendine hayran bıraktı .. O bir efsane .. Ve en önemlisi bana göre o centilmen, duyarlı, barışçıl, Ozan gibi konuşan bir şair, hassas, gerçek bir spor İNSAN’ı .. Arı gibi soktu ve kelebek gibi uçarak gitti o da …

 

Lionel Richie : Her zaman benim kahramanın olacaksın

Donal J. Trump : Muhammed ali 74 yaşında öldü. Gerçek bir şampiyon ve harika bir adamdı. Onu özleyeceğiz.

Larry King: Muhammed Ali’nin arkasından ağlıyorum. O gerçekten en büyüktü. Bir amerikan efsanesi ve dünyanın gerçek şampiyonu

Ricky Hatton: Huzur içinde yat. En büyük  boksör

David Cameron: Muhhammed Ali sadece bir ringlerin şampiyonu değil, insan haklarının şampiyonu. Bir çok insanın örnek aldığı bir isimdi.

Kızı Laila Ali, İnstagramda paylaştığı fotoğrafta, Bu benim en beğendiğim fotoğrafı. Torunu Sydney henüz bebekken çekilmişti.  Tüm sevginiz ve ve iyi dilekleriniz teşekkür ederim. Bu sevginin onu mutlu ettiğinden eminim.

Peter Jacobson : 1978’te Muhammed Ali ile çekilen çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ne müthiş adam.

Oscar De La Hoya: Huzur içinde yat Muhammet ali. Sporu aşmış bir efsane. Gerçek şampiyon
DIDIER DROGBA

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTI

muhammed-1

 

 

 

 

 

 

 

 

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ

muhammed-2

DAVID BECKHAM

muhammed-3

MIKE TYSON

tyson

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir