Rihanna Tatile Tam Gaz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Anti Dünya Turu’nun Kuzey Amerika ayağı sona erdikten sonra gelecek ay devam edcek olan dünya turnesi için Barbados’a giden Rihanna, tatilin keyfini çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta tatilinin ilk günlerinden paylaştığı fotoğraflarıyla sosyal medyayı sallayan Rihanna, hızını kesmeden devam ediyor. Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın! Aslında bu durum hiç de yeni değil. Rihanna her yaz ailesi […]

Anti Dünya Turu’nun Kuzey Amerika ayağı sona erdikten sonra gelecek ay devam edcek olan dünya turnesi için Barbados’a giden Rihanna, tatilin keyfini çıkarmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta tatilinin ilk günlerinden paylaştığı fotoğraflarıyla sosyal medyayı sallayan Rihanna, hızını kesmeden devam ediyor.

Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın!

Aslında bu durum hiç de yeni değil. Rihanna her yaz ailesi ve arkadaşlarıyla tatil keyfi yaparken fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor ancak Rihanna’nın tatil günlüklerine ilgi hiçbir zaman bitmiyor.

Rihanna’dan gelen yeni kareler ise moda çekimlerini aratmıyor. Siyah bikinisi üzerine giydiği beyaz püsküllü elbisesi, diz altında biten gladyator ayakkabıları ile Rihanna yine göz doldurmaya devam ediyor.

Plaj stilinde bol bol aksesuar kullanmayı seven Riri, sezon modası tasma kolyelerini de eksik etmiyor.

Halkla küpeleri, vücut zinciri, yüzükleri ve Dior için özel tasarladığı güneş gözlüklerini denizin içinde bile çıkarmıyor.

Rihanna’nın tatili devam ederken, fotoğraflarına gelen binlerce beğeni ve yorum da eksik olmuyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir