Gigi Hadid Zayn Malik ile Biten İlişkisi Hakkında Konuştu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Şarıkıcı Zayn Malik ile ayrılığı iddia edilen Gigi Hadid, Los Angeles’ta düzenlenen 2016 Guys Choise Ödül Töreni’nde, nasıl bir kız arkadaş olduğuna dair ipuçları verdi. Los Angeles’ta düzenlenen 2016 Guys Choise Ödül Töreni’nde “Yeni Kız Arkadaşımız” seçilen Gigi Hadid, erkek arkadaşlarına karşı her zaman iyi olduğunu söyledi. Kendini “İyi kız arkadaş” olarak adlandıran Hadid, “Her […]

Şarıkıcı Zayn Malik ile ayrılığı iddia edilen Gigi Hadid, Los Angeles’ta düzenlenen 2016 Guys Choise Ödül Töreni’nde, nasıl bir kız arkadaş olduğuna dair ipuçları verdi.

Los Angeles’ta düzenlenen 2016 Guys Choise Ödül Töreni’nde “Yeni Kız Arkadaşımız” seçilen Gigi Hadid, erkek arkadaşlarına karşı her zaman iyi olduğunu söyledi.

Kendall-Jenner-Gigi-Hadid-MTV-Film-Ödülleri-2016-17

Kendini “İyi kız arkadaş” olarak adlandıran Hadid, “Her zaman iyi bir kız arkadaş olmuşumdur. Ortaokul zamanlarında abayı yaksam bile her zaman iyi olmuşumdur” dedi.

One Direction grubunun eski solisti Zayn Malik ile Gigi Hadid’in 7 aylık birikteliklerini sonlandırdığıo idiası, ikilinin hayranlarını şaşırtmıştı. Ünlü isimlere yakın kaynakların verdiği bilgiye göre, Nisan ayında Hadid’in doğum günü partisinde kavga ederken görülen çift, daha önce de birkaç kez ayrılıp barışmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir