Kylie Jenner da Hacklendi! Kasedi Bulundu mu?

Kylie Jenner’in 16 milyon takipçili Twitter hesabı hacklendi.

18 yaşındaki Jenner’ın Twitter hesabı hacklendi ancak en çok konuşulan yapılan paylaşım oldu.  Kylie Jenner’ın Twitter hesabından “Hiçbir yeteneğim olmadan ünlü olmayı seviyorum” cümlesini yazan hacker’a binlerce yorum geldi.

ky-

Farklı sosyal medya hesaplarından Twitter hesabının ele geçirildiğini açıklayan Kylie, hesabını hackleyen kişi  “Umursamıyorum, eğlenmesine müsaade ediyorum” açıklamasını yaptı.

Hacker’ın özel görüntülerinin olduğu video iddiası içeren mesajı ile ilgili de “Hiçbir zaman bana ait bir kasedi görmeyeceksiniz” dedi.

Bilgisayar korsanı, geçen hafta da bir milyon 300 bin takipçisi olan 31 yaşındaki şarkıcı Katy Perry’nin hesabını ele geçirmişti.  Bu kişinin Romanya merkezli bir Twitter kullanıcısı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Amerikan televizyon kanalında “Keeping Up with the Kardashians” aile reality şovunda rol almasıyla ünlenen Kylie Jenner, Kim Kardashian’ın üvey kardeşlerinden biri.

Kız kardeşi Kendall Jenner ile Paper Magazine dergisinin “Güzel İnsanlar” listesinde yer aldıktan sonra ününü daha da artıran Kylie Jenner, 2011 yılında yine Kendall Jenner ile birlikte Seventeen dergisi tarafından “Stil Elçisi” seçildi. 2013 yılında kardeşi ile birlikte “Kendall & Kylie” giyim koleksiyonu yaratmasının ardından, 2015’te “Jenner” kendi adını taşıyan dudak kitinin bir parçası olarak ilk ruj üretiminin başlatılacağını duyurdu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio