Yoksa Justin Bieber ile Rita Ora …. ?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcılar Justin Bieber ve Rita Ora, dün akşam birlikte görüntülendi. Bieber, fotoğrafçılardan yüzünü gizlemeyi tercih etti. Los Angeles’ta akşam yemeği yedikten sonra gece kulübünde birlikte eğlenen ikilinin magazin dünyasının yeni gözde çifti olabileceği düşünülüyor. Kanadalı pop ve R&B şarkıcısı, 22 yaşındaki Justin Bieber, iki yıl önce 26 yaşındaki İngiliz şarkıcı Rita Ora ve sevgilisi Calvin Harris’in ayrılmasına […]

Ünlü şarkıcılar Justin Bieber ve Rita Ora, dün akşam birlikte görüntülendi. Bieber, fotoğrafçılardan yüzünü gizlemeyi tercih etti.

justin-bieber-rita-ora-surprizi-7150929

Los Angeles’ta akşam yemeği yedikten sonra gece kulübünde birlikte eğlenen ikilinin magazin dünyasının yeni gözde çifti olabileceği düşünülüyor.

justin-bieber-ve-rita-ora-birlikte-goruntulendi-8504425_7929_m

Kanadalı pop ve R&B şarkıcısı, 22 yaşındaki Justin Bieber, iki yıl önce 26 yaşındaki İngiliz şarkıcı Rita Ora ve sevgilisi Calvin Harris’in ayrılmasına sebep olan kişi olarak gösterilmişti.

justin-bieber-ve-rita-ora-birlikte-goruntulendi-8504425_6653_m

Tmz.com’un haberine göre ikili, stüdyodayken birbirlerine temas ederek oldukça samimi görüntü veriyorlardı ve bu haber Calvin Harris’e ulaşmıştı.

Ayrıca Ora’nın sevgilisi Calvin Harris’ten ayrılır ayrılmaz Bieber ile birlikte Meksika’ya tatile gittiği de bu iddiaları kuvvetlendirmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir