Niall Horan, Liam Payne ve Cheryl İlişkisi Hakkında Konuştu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Niall Horan, Liam Payne ve Cheryl ilişkisi hakkında konuştu. One Direction grubunun elemanlarından Niall Horan, grup arkadaşı Liam Payne ve şarkıcı sevgilisi Cheryl ilişkisinin arkasında çok gizli bir hikaye olduğunu iddia ediyor. Horan bu gizli hikayenin ne olduğunu anlatmasa da, ikiliye yakın kaynaklar çift hakkındaki şaşırtıcı gerçekleri ortaya döktü. Dünyaca ünlü İngiliz boyband One Direction […]

Niall Horan, Liam Payne ve Cheryl ilişkisi hakkında konuştu.

57568b3d18c7734e9090514a

One Direction grubunun elemanlarından Niall Horan, grup arkadaşı Liam Payne ve şarkıcı sevgilisi Cheryl ilişkisinin arkasında çok gizli bir hikaye olduğunu iddia ediyor. Horan bu gizli hikayenin ne olduğunu anlatmasa da, ikiliye yakın kaynaklar çift hakkındaki şaşırtıcı gerçekleri ortaya döktü.

Dünyaca ünlü İngiliz boyband One Direction elemanlarından Niall Horan, grup arkadaşı Liam Payne’in nihayet aşkı bulduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti. İkinci kocası Jean-Bernard Fernandez-Versini’den boşanan 32 yaşındaki Cheryl, 23 yaşındaki Liam Payne ile bu yılın başından beri birlikte.

Niall, Hello dergisine ‘Aslında bu aşkın ardında başka bir hikaye daha var ama bunu size söylemeyeceğim. Onlar adına çok mutluyum. Cheryl harika bir kadın, Liam da benim en yakın arkadaşlarımdan biri’ dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir