Johnny Depp’ten Kaçan Amber Heard uçak tuvaletine saklandı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Johnny Depp’in model eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddiaları ve çiftin boşanma kararı almasının ardından ikilinin hayatına dair iddialara bir yenisi eklendi. Karayip Korsanları filminin yıldızı Johnny Depp’in, 30 yaşındaki eşi Amber Heard’in suratına cep telefonu fırlattığı iddialarıyla başlayan boşanma davasından sonra çiftle ilgili yeni haberler sızdırılıyor.   20 milyon dolar nafaka tartışmaları devam ederken, uzaklaştırma […]

Johnny Depp’in model eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddiaları ve çiftin boşanma kararı almasının ardından ikilinin hayatına dair iddialara bir yenisi eklendi.

tuvalete-saklandi,zI4Wwqayv0K0yQ0u8AZ3ow

Karayip Korsanları filminin yıldızı Johnny Depp’in, 30 yaşındaki eşi Amber Heard’in suratına cep telefonu fırlattığı iddialarıyla başlayan boşanma davasından sonra çiftle ilgili yeni haberler sızdırılıyor.

 

ucakta-uyusturucu,P1XgZ45r9UCY6qSpsLIJmw

20 milyon dolar nafaka tartışmaları devam ederken, uzaklaştırma cezası alan 52 yaşındaki Depp’in eşini boğmaya kalkıştığı iddialarından sonra, şimdi de 2013 yılında yaşandığı iddia edilen bir olay gündeme geldi.

Johhny Depp’in “Lone Ranger” filminin tanıtımı için özel jetle Japonya’ya giderken uyuşturucu ve alkol alarak seyahati o zaman sevgilisi olan Amber Heard için çekilmez hale getirdiği iddia edildi.

Heard’ün, seyahat boyunca Depp’in yanında bulunmak istemediği ve tuvalete saklandığı öğrenildi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir