Beyonce’un Konserinde Skandal!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Polis, dün akşamki Beyonce konserinde erkekler tuvaletini kullandığı için bir kadın seyirciyi konserden attı. Kişi başı 85 dolar (255 TL) olan konserin başlamasından yarım saat sonra New York’lu kadının tuvaleti kullanması gerekti. Kadınlar tuvaletinin önünde uzun bir sıra olduğu için erkekler tuvaletine yöneldi. “Neredeyse 50 kişinin sırada olduğunu ve başka kadınlarında boş olan erkekler tuvaletini […]

Polis, dün akşamki Beyonce konserinde erkekler tuvaletini kullandığı için bir kadın seyirciyi konserden attı.

Kişi başı 85 dolar (255 TL) olan konserin başlamasından yarım saat sonra New York’lu kadının tuvaleti kullanması gerekti. Kadınlar tuvaletinin önünde uzun bir sıra olduğu için erkekler tuvaletine yöneldi. “Neredeyse 50 kişinin sırada olduğunu ve başka kadınlarında boş olan erkekler tuvaletini kullandıklarını” söyleyen kadın kendini tutamadı.

Photos-TRL-Finale-Including-Justin-Timberlake-Beyonce-Kid-Rock-Carson-Daly-More

Polis çağırıp kadını konser alanından çıkardılar.

O ana kadar ortalarda görünmeyen güvenlik görevlileri ismini vermek istemeyen kadın tuvaletten çıktığında kapıda onu bekliyordu. “Erkekler tuvaletini kullanamayacağına dair bir kural mı olduğunu” sorduğunda polis çağıran güvenlik, kadını konser salonunun dışına çıkardı.

Hakkında yasal işlem başlatılmayan kadın, olayı dava edeceğini açıkladı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir