Gigi Hadid ile Zayn Malik Barıştı Mı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerikan Vogue’un Mayıs sayısındaki romantik Napoli kaçamağı ile gündem olan, 2016 Met Gala’nın gelmiş geçmiş en tutkulu kırmızı halı dakikalarına imza atan Gigi Hadid ile Zayn Malik ilişkilerini kurtarmaya çalışıyor. Ayrıldıkları iddia edilen son zamanların popüler çifti dün New York’ta kriz görüşmesi yaptı. Süper Model Gigi Hadid ile İngiliz şarkıcı Zayn Malik ayrıldılar mı yoksa hala birlikteler mi? Milyonlarca […]

Amerikan Vogue’un Mayıs sayısındaki romantik Napoli kaçamağı ile gündem olan, 2016 Met Gala’nın gelmiş geçmiş en tutkulu kırmızı halı dakikalarına imza atan Gigi Hadid ile Zayn Malik ilişkilerini kurtarmaya çalışıyor.

Ayrıldıkları iddia edilen son zamanların popüler çifti dün New York’ta kriz görüşmesi yaptı.

kurtarmaya-calisiyorlar,HkzayNb5_kyPpQpXs6f0DA

Süper Model Gigi Hadid ile İngiliz şarkıcı Zayn Malik ayrıldılar mı yoksa hala birlikteler mi? Milyonlarca hayranı olan çift hakkındaki bu soruya henüz resmi bir cevap verilmedi.

Kesin olan ise ikilinin dün 21 yaşındaki Hadid’in New York’taki dairesinde buluştuğu. Apartmandan çıkarken görüntülenen One Direction müzik grubunun eski üyesinin
yüz ifadesi, bunun aşktan çok kriz görüşmesi olduğu yönünde yorumlandı.

Çiftin dostları ayrılık konusundaki sözlerinin arkasında dursa da, GiGi Hadid ve Zayn Malik görüşmeye devam ediyor.

Başka bir iddia ise ikilinin birinci ağızdan bir açıklama yapmak için,Taylor Swift ve Calvin Harris’in ayrılık ateşinin soğumasını beklediği yönünde.

1 yorum yapıldı “1”

  1. İleyda dedi ki:

    İnsallah ayrılmışlardır birbirlerine yakısmıyorlar cumku

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir