Kendall Jenner’ın Yeni Stili Kısa Saç!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kendall Jenner, üvey ablası Kim Kardashian’ın eşi Kanye West ile katıldığı bir defilede kısacık kestirdiği saçlarıyla ilk kez görüntülendi. Reality şov yıldızı ve dünyaca ünlü manken Kendall Jenner (20), eniştesi Kanye West ile beraber geçtiğimiz Cumartesi gecesi Los Angeles’ta bir defileye katıldı. Cesur bir kararla yıllardır uzun kullandığı saçlarını küt kestiren Jenner’ın yeni saç modeli, […]

Kendall Jenner, üvey ablası Kim Kardashian’ın eşi Kanye West ile katıldığı bir defilede kısacık kestirdiği saçlarıyla ilk kez görüntülendi.

Reality şov yıldızı ve dünyaca ünlü manken Kendall Jenner (20), eniştesi Kanye West ile beraber geçtiğimiz Cumartesi gecesi Los Angeles’ta bir defileye katıldı.

575d728967b0a9399891ee7e

Cesur bir kararla yıllardır uzun kullandığı saçlarını küt kestiren Jenner’ın yeni saç modeli, hayranları tarafından oldukça merak ediliyordu.

Ünlü model, Kanye West ile katıldığı bu özel defilede kısa saçlarına uygun olacağını düşündüğü sarı bir elbise giymeyi tercih etti.

Hafta başında kendi özel web sitesinde hayranlarına yeni aldığı 1.39 milyon dolarlık eviyle ilgili yakınan Jenner, evinde gardırobunu yerleştirebileceği yeterli odasının olmadığını söyledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir