Rihanna ve Jay-Z’ye Dava Açıldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Rihanna’nın, Nijerya’da konser vermek üzere menajer Chris Ubosi ile 2013 yılında anlaştığı hatta avans bile aldığı ancak konsere çıkmadığı iddia edildi. TMZ’nin haberine göre; Jay Z, Rihanna’nın 65 dakikada sahnede kalması karşılığından 425 bin dolarlık bir anlaşma imzaladı. 425 bin doların 3 taksitte ödemek için anlaştıklarını ve 160 bin doları peşin verdiğini öne süren Chris […]

Rihanna’nın, Nijerya’da konser vermek üzere menajer Chris Ubosi ile 2013 yılında anlaştığı hatta avans bile aldığı ancak konsere çıkmadığı iddia edildi.

TMZ’nin haberine göre; Jay Z, Rihanna’nın 65 dakikada sahnede kalması karşılığından 425 bin dolarlık bir anlaşma imzaladı.

65-dakika-icin-425-bin-dolar,qMp_mM9V302yCn6o8fXGiQ

425 bin doların 3 taksitte ödemek için anlaştıklarını ve 160 bin doları peşin verdiğini öne süren Chris Ubosi, “Konser 2013 yılının mayıs ayında yapılacaktı ancak parayı aldıktan sonra Temmuz’a ertelemek istediler. Rihanna’nın gecikmeyi sosyal medyadan duyurması karşılığında bu isteği kabul ettim” dedi.

28 yaşındaki şarkıcının sosyal medyadan açıklama yapmadığını ve konsere çıkmadığını belirten Chris Ubosi Rihanna ve Jay Z’den şikayetçi oldu.

Jay Z ise söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını, böyle bir anlaşma olmadığını ve Chris Ubosi’nin başkaları tarafından dolandırığıldığını söyledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir