Justin Bieber Türkiye’ye Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’ın Türkiye’ye ne zaman geleceği netleşti. Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber ağustos ayında Türkiye’ye geliyor. Şarkıcının bir buçuk yıldır Türkiye’ye geleceğini duyuran ancak aksilikler nedeniyle organizasyonu iptal ettiğini açıklayan B4L Movement’ın sahibi Ümit Akbulut, Instagram’dan yaptığı açıklamada, “Justin’in gelişini son aylarda iki kez iptal ettik. Türkiye’de yaşanan acı olaylardan dolayı benim […]

Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’ın Türkiye’ye ne zaman geleceği netleşti.

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber ağustos ayında Türkiye’ye geliyor.

Şarkıcının bir buçuk yıldır Türkiye’ye geleceğini duyuran ancak aksilikler nedeniyle organizasyonu iptal ettiğini açıklayan B4L Movement’ın sahibi Ümit Akbulut, Instagram’dan yaptığı açıklamada, “Justin’in gelişini son aylarda iki kez iptal ettik. Türkiye’de yaşanan acı olaylardan dolayı benim vicdanım bir sanatçıyı buraya getirmeyi el vermez. Ama Justin ağustos ayının en geç üçüncü haftası burada olacak” şeklinde konuştu.

1280_justin_bieber_getty_BBMAs_533358722_2432061_ver1.0

Kameraların önünde büyüyen ve her yaptığı olay olan 22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı son olarak geçtiğimiz günlerde yeni bir skandalla gündeme gelmişti. Bieber, NBA finalini izlemek üzere gittiği Cleveland’da bir otelde tekme tokat kavga etmiş, bu görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

1 yorum yapıldı “1”

  1. dilan dedi ki:

    Biletler ne zaman satışa çıkacak ve hangi ilde gerçekleşecek ? ?????

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir