Zayn Malik Konserini Neden İptal Ettirdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Zayn Malik’in konserini iptal etmesi kafaları karıştırdı! 11 Haziran 2016 tarihinde Londra’da düzenlenen Capital Summertime Ball festivalinde yer alacak sanatçılar arasında Little Mix, Nathan Sykes, Mike Posner, Craig David ile birlikte Zayn Malik de bulunuyordu. Anksiyete problemi nedeni ile konserini iptal ettiğini açıklayan Zayn Malik’in hayranları hayal kırıklığına uğradı. 23 yaşındaki şarkıcı Instagram hesabından yayınladığı […]

Zayn Malik’in konserini iptal etmesi kafaları karıştırdı!

11 Haziran 2016 tarihinde Londra’da düzenlenen Capital Summertime Ball festivalinde yer alacak sanatçılar arasında Little Mix, Nathan Sykes, Mike Posner, Craig David ile birlikte Zayn Malik de bulunuyordu. Anksiyete problemi nedeni ile konserini iptal ettiğini açıklayan Zayn Malik’in hayranları hayal kırıklığına uğradı.

zayn-malik-vogue

23 yaşındaki şarkıcı Instagram hesabından yayınladığı mesaj ile hayranlarından özür diledi ve son birkaç aydır yoğun olarak anksiyete problemi yaşadığını ve bu yüzden sevenlerinden anlayış beklediğini ifade etti. Hayranlarından ‘önce sağlık’ yönünde mesajlar alan yakışıklı şarkıcı, bir gün sonra bu anlayışlı tavırlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Malik 2015 Mart’ında da, aşırı stres ve tükenmişlik sendromu iddiaları altında One Direction grubundan ayrılmıştı. Genç yıldızın yine bir psikolojik nedenle konserini iptal etmesi, yeniden tükenmişlik sendromuna girmiş olabileceği yönünde dedikoduların da ortaya çıkmasına sebep oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir