Haziran 16, 2016

Emniyet’ten Figen Yüksekdağ açıklaması

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ’ın evinde, terör operasyonu kapsamında arama yapıldığına ilişkin haberlerle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada ”Adı geçen milletvekili ve eşiyle ilgili herhangi bir adli ve idari uygulama söz konusu değildir” denildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada, dünkü eş zamanlı operasyonlarda, Figen Yüksekdağ’ın evinde şüpheli Fadime Ç.’nin kaldığının tespit edildiğini ancak […]

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ’ın evinde, terör operasyonu kapsamında arama yapıldığına ilişkin haberlerle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada ”Adı geçen milletvekili ve eşiyle ilgili herhangi bir adli ve idari uygulama söz konusu değildir” denildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada, dünkü eş zamanlı operasyonlarda, Figen Yüksekdağ’ın evinde şüpheli Fadime Ç.’nin kaldığının tespit edildiğini ancak operasyon sırasında adreste bulunmadığını belirtti.

Açıklamada ayrıca ”Adı geçen milletvekili ve eşiyle ilgili herhangi bir adli ve idari uygulama söz konusu değildir” ifadesine yer verildi.

Operasyonlarda, Suriye’de, silahlı eğitim alıp bombalı eylem düzenlemek üzere Türkiye’ye dönen 14 kişi gözaltına alınmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir