Nick Jonas: “Drake İle Düet Yapmak İstiyorum”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Şarkıcı Nick Jonas, Essential Homme dergisinin 2016 Haziran/Temmuz ayının kapağında yer alıyor 23 yaşındaki yıldız dergiyle yaptığı röpörtajda yeni albümünden ve düet yapmak istediği sanatçılardan bahsetti.  Bu albümü 2014 yılında çıkardığım albümün ilk haftasında yapmaya başladım ama sonraki yaz yaşadığım bir ayrılık her şeyi değiştirmemi sağladı. Menajerim bana hikayelerimi doğru, dürüst bir şekilde aktarmamı istedi […]

Şarkıcı Nick Jonas, Essential Homme dergisinin 2016 Haziran/Temmuz ayının kapağında yer alıyor 23 yaşındaki yıldız dergiyle yaptığı röpörtajda yeni albümünden ve düet yapmak istediği sanatçılardan bahsetti. 

Nick-Jonas-x-Icon-Magazine-1

Bu albümü 2014 yılında çıkardığım albümün ilk haftasında yapmaya başladım ama sonraki yaz yaşadığım bir ayrılık her şeyi değiştirmemi sağladı. Menajerim bana hikayelerimi doğru, dürüst bir şekilde aktarmamı istedi ve ben de öyle yaptım. Bu albüm benim yılımı yaptı ve bu birisine ya da bir şeye sınırlı olarak yapılmış bir şey değil, her şeye yapıldı. Çok acı anılar da var harika anılar da var.

Drake harika. Kanye’yi de çok seviyorum. Bu yılın en iyi albümlerini onlar yaptı. Onlarla çalışmayı çok isterim.

Bugün olduğum kişiden dolayı çok rahat hissediyorum. Buraya kadar gelmek bir süreçti. Hep değişmeye çalıştım, yolculuklarıma minnettarım. Gezintileri severim.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir