Taylor Swift , Tom Hiddleston Öpüşürken Yakalandı!

Dört yılda 12 sevgilisi olan ve son erkek arkadaşı Calvin Harris’ten yeni ayrılan şarkıcı Taylor Swift, oyuncu Tom Hiddleston’la birlikte sahilde samimi bir şekilde görüntülendi.

Screen Shot 2016-06-16 at 11.37.33 AM

The Sun Gazetesi’nin haberine göre, 26 yaşındaki İngiliz şarkıcı, 35 yaşındaki yeni sevgilisiyle, Rhode Adası sahilinde, Watch Hill’deki 12 milyon sterlin değerindeki evinin yakınında tüm günü baş başa geçirdi.

İkilinin sahildeki kayalıkların üstünde birbirlerine sarılıp öpüştükleri görüntülerde mutlu oldukları dikkat çekti.

Çifti sahilde görenler The Sun Gazetesi’ne, “Dünya umurlarında olmayan genç aşıklar gibiydiler” yorumunu yaptı.

birlikte-eglendiler,JR4kweovCkmNwjkiCxmt1Q

Şarkıcının, “Thor” filmiyle yıldızı parlayan İngiliz oyuncu Tom Hiddleston’la ilk olarak mayıs ayında gerçekleşen Met Gala’da yakınlaştığı iddia edildi.

İkilinin etkinlikte birlikte dans edip eğlenmesinin ardından Hiddleston’ın, Swift için “çok çekici” yorumunu yaptığı öğrenildi.

Swift’i Twitter’dan takip etmeyi bırakan Calvin Harris, eski sevgilisini hala sevdiği gerekçesiyle ayrlık tweet’ini de sildi.

Çifte yakın kaynaklara göre Taylor Swift, ayrılık sonrası üzgün görünmüyordu. Bu durumun nedeninin yeni aşkı olabileceği iddia edildi.

Taylor Swift ile Calvin Harris, 15 aylık birliktelikleri süresince her fırsatta mutluluk pozu vermekten çekinmemişti.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio